€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise Fibre Channel-kabels LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber optic kabel - Blauw

Productcode: AJ836A

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezelkabels
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezelkabels
66,- excl. btw
79,86 incl. btw
Recupel € 0,06
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.

Categorie: Glasvezelkabels
  • Type glasvezel om3

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise Fibre Channel-kabels LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber optic kabel - Blauw kenmerken