€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Fiber optic kabel

Productcode: QK732A

Hewlett Packard Enterprise QK732A Glasvezelkabels
Hewlett Packard Enterprise QK732A Glasvezelkabels
61,- excl. btw
73,81 incl. btw
Recupel € 0,06
Op voorraad (2)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.

Categorie: Glasvezelkabels

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m Fiber optic kabel kenmerken