€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Netwerk transceiver modules

Productcode: R9D16A  |  EAN/UPC: 0190017566931

58,- excl. btw
70,18 incl. btw
Op voorraad (60)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Netwerk transceiver modules kenmerken

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Breedte: 13 mm, Diepte: 15 mm, Hoogte: 56 mm

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 500 m