Dustin artikelnummer: P000867540  |  Productcode: CDE43G3-1C  |  EAN/UPC: 0766907035650
428,19 excl. btw
518,11 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: algemene-schermen
productinformatie
Productbeschrijving
Viewsonic 43", 4K UHD (3840 x 2160), TFT LCD, DLED, 500 nits, 4000:1, 6.5 ms, 2x 10 W, HDMI 2.1, RS-232, VGA, SPDIF, RJ45, USB-A, USB-C, 3.5 mm, OS-Free Public Display - Zwart kenmerken
Viewsonic CDE43G3-1C. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 109,2 cm (43"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Kleur van het product: Zwart
Viewsonic CDE43G3-1C, Digitale signage flatscreen, 109,2 cm (43"), LCD, 3840 x 2160 Pixels, 24/7