Dustin artikelnummer: P000056985  |  Productcode: 27UQ850V-W
441,34 excl. btw
534,02 incl. btw
Op voorraad (1)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Beeldschermdiagonaal 27 "
  • Kleur van het product wit
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Resolutie 3840 x 2160 pixels
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
LG 27” UHD 4K 3840x2160 IPS, 2000:1, 1.07B, 400 cd/m², HDMI, DisplayPort, USB, 5W x 2, 44W 100~240V (50/60Hz), 613.9 x 569.6 x 239.3 mm, 5.85 kg Monitor - Wit kenmerken
27” UHD 4K 3840x2160 IPS, 2000:1, 1.07B, 400 cd/m², HDMI, DisplayPort, USB, 5W x 2, 44W 100~240V (50/60Hz), 613.9 x 569.6 x 239.3 mm, 5.85 kg
LG 27UQ850V-W, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Wit