Dustin artikelnummer: P000891769  |  Productcode: 27U730A-B.AEU
306,28 excl. btw
370,60 incl. btw
Op voorraad (115)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Beeldschermdiagonaal 27 "
  • Kleur van het product zwart
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Resolutie 3840 x 2160 pixels
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
LG 27", 4K UHD, 16:9, IPS, 300 cd/m², 1000:1, 60Hz, 178°, 100-240V, 50/60Hz Monitor kenmerken
27", 4K UHD, 16:9, IPS, 300 cd/m², 1000:1, 60Hz, 178°, 100-240V, 50/60Hz
LG 27U730A-B.AEU, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, 5 ms, Zwart
Beheers elk detail
Scherpte met 8,29 miljoen pixels
Echte kleuren, vertrouwd door professionals
Dieper zwart voor meer detail
Alles-in-één USB-C
De USB-C-poort ondersteunt gelijktijdig beeldweergave, gegevensoverdracht en 90W opladen, waardoor je laptop eenvoudig wordt aangesloten via één enkele kabel.