Dustin artikelnummer: P000881040  |  Productcode: 40U990A-W.AEU
1.306,27 excl. btw
1.580,59 incl. btw
Op voorraad (1)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Kleur van het product zwart
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 40 "
  • Resolutie 5120 x 2160 pixels
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
LG 40", 5120 x 2160, IPS, 21:9, 450 cd/m², DCI-P3 99%, 120 Hz, 2000:1, 947.7 x 614.3 x 260 mm, 14.1 kg Monitor - Zwart kenmerken
40", 5120 x 2160, IPS, 21:9, 450 cd/m², DCI-P3 99%, 120 Hz, 2000:1, 947.7 x 614.3 x 260 mm, 14.1 kg
LG 40U990A-W.AEU, 101,6 cm (40"), 5120 x 2160 Pixels, WUHD, 5 ms, Zwart
5K2K Display. Scherper, breder, helderder.
Professionele display.
Professionele prestaties.
Voor taken zoals color grading, muziekproductie en programmeren biedt het 40" 5K2K-display de helderheid en schermruimte die nodig zijn voor optimale focus en precisie.
Nano IPS* Black Display
Nano IPS Black-technologie regelt het licht voor diepere zwarttinten en een filmische helderheid.
DCI-P3 99%
Nauwkeurige en levendige kleurruimte, ideaal voor videobewerking en fotoretouchering.
VESA DisplayHDR™ 600
2000:1 Contrast
Elke kleurnuance,
volledig tot leven gebracht
Het volledige kleurenspectrum dat u zich had voorgesteld
2000:1 dieper zwart en rijke schaduwen
Bescherm je ogen, behoud elk detail
Thunderbolt™ 5 maakt de productie mogelijk van commerciële outputs zoals documentaires, speelfilms en gametitels op een indrukwekkend 5K2K-display. Daarnaast biedt het tweemaal snellere gegevensoverdracht naar aangesloten apparaten in vergelijking met Thunderbolt™ 4 en ondersteunt het het opladen van je laptop (tot 96W) via één enkele kabel, met gegarandeerde stabiliteit, schaalbaarheid en veiligheid.
Het productieve werkstation
Meerdere setups met meerdere poorten
Voel elke beat en elke scène
Ga helemaal op in je content en laat de actie je omringen. De dubbele 10W ingebouwde speakers met Rich Bass en AMD FreeSync-technologie zorgen voor krachtiger geluid en vloeiende beelden, waardoor elke scène tot leven komt.