Dustin artikelnummer: P000872077  |  Productcode: 49U950A-W.AEU
1.065,36 excl. btw
1.289,09 incl. btw
Op voorraad (9)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Beeldschermdiagonaal 49 "
  • Resolutie 5120 x 1440 pixels
  • Kleur van het product zwart, wit
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
LG 49", 5120x1440px, 32:9, Dual QHD, 400 cd/m², 1000:1, 178°, 100-240V, 50/60Hz Monitor kenmerken
49", 5120x1440px, 32:9, Dual QHD, 400 cd/m², 1000:1, 178°, 100-240V, 50/60Hz
LG 49U950A-W.AEU, 124,5 cm (49"), 5120 x 1440 Pixels, Dual QHD, LED, 5 ms, Zwart, Wit
49" Dual QHD Curved Monitor met 144 Hz
Groter. Scherper. Breder.
Ervaar de kracht van twee QHD-schermen, naadloos gecombineerd in één 49-inch display. De 49" UltraWide 32:9 Dual QHD-monitor (5120x1440) biedt hetzelfde schermoppervlak als twee 27" QHD-schermen (16:9), maar dan in één breed, overzichtelijk geheel. Met ongeveer 70% meer pixels dan een 32:9 Full HD-resolutie (3840x1080) geniet je van haarscherpe details en indrukwekkende helderheid.
Precisie in elke pixel, helderheid vanuit elke hoek.
Geniet van professionele kleurnauwkeurigheid en constante scherpte, zelfs bij een brede kijkhoek.
Nano IPS™ Display
Het LG Nano IPS™-scherm levert een uitzonderlijke kleurnauwkeurigheid met een brede kijkhoek.
DCI-P3 98%
VESA-scherm HDR™ 400
HDR400 (High Dynamic Range) ondersteunt specifieke kleur- en helderheidsniveaus.
Kleur gekalibreerd
Zorgt voor een nauwkeurige en consistente kleurweergave.
USB Type-C™ met 90W Power Delivery
Alles-in-één USB-C-connectiviteit
De USB Type-C™-poort maakt beeldweergave, gegevensoverdracht en het opladen van je laptop mogelijk, allemaal via één enkele kabel. Met een stroomvoorziening tot 90W kan de poort je laptop opladen terwijl hij tegelijkertijd de monitor van stroom voorziet.
Meeslepend geluid zonder extra luidsprekers
De monitor is uitgerust met ingebouwde 2 x 10W stereoluidsprekers, die zorgen voor meeslepend geluid bij films, muziek en andere multimediacontent. Ook stemmen klinken helder tijdens video- en conference calls – zonder dat je externe speakers nodig hebt.
Ga breder. Speel sneller.
Het indrukwekkende 49-inch scherm met DQHD-resolutie (5120×1440) biedt een ultrabrede kijkhoek – perfect voor een meeslepende game-ervaring. Dankzij Nano IPS-technologie en een refreshrate tot 144Hz geniet je van levendige kleuren en vloeiende bewegingen, elk moment van het spel.
Snel scherm, soepele gameplay
Geniet van soepele en stabiele gameplay met een refreshrate van 144Hz, NVIDIA G-SYNC®-compatibiliteit, AMD FreeSync™ en diverse in-game ondersteuningsfuncties.