Dustin artikelnummer: P000211678  |  Productcode: LS27BG400EUXEN  |  EAN/UPC: 8806094341966
249,57 excl. btw
301,98 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Beeldschermdiagonaal 27 "
  • Resolutie 1920 x 1080 pixels
  • Kleur van het product zwart
  • Nee Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Responstijd 1 ms
productinformatie
Productbeschrijving
Samsung 27” G40B 240Hz Odyssey Gaming Monitor - Zwart kenmerken
LS27BG400EUXEN
Samsung 27” G40B 240Hz Odyssey Gaming Monitor, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 1 ms, Zwart
Maak je wereld groter
FHD-resolutie & IPS-scherm
Reageren in realtime
240 Hz vernieuwingsfrequentie & 1 ms responstijd
Supersnel is voor jou niet snel genoeg en daarom kies jij voor een vernieuwingsfrequentie van 240 Hz. Reken voorgoed af met lag en onscherpe beelden en geef vol gas tijdens het gamen. Dankzij de responstijd van 1 ms schakel jij je tegenstanders uit zodra ze in beeld komen.