Dustin artikelnummer: P000226663  |  Productcode: LS32D800EAUXEN  |  EAN/UPC: 8806095542010
4K Ultra HD
Samsung LS32D800EAUXEN monitoren
396,65 excl. btw
479,95 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Kleur van het product zwart
  • Nee Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 32 "
  • Resolutie 3840 x 2160 pixels
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
Samsung 32" ViewFinity S8 S80D UHD Monitor - Zwart kenmerken
32" VA, 4K (3840 x 2160), 5 ms, Max 60 Hz, 350 cd/m2, 1000:1, 178°/178°, HDR10, DP, HDMI, USB, 713.9 x 585 x 220 mm
Samsung 32" ViewFinity S8 S80D UHD Monitor, 81,3 cm (32"), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Zwart