Dustin artikelnummer: P000172916  |  Productcode: LC24RG50FQRXEN  |  EAN/UPC: 8806092005457
175,25 excl. btw
212,05 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Resolutie 1920 x 1080 pixels
  • Kleur van het product zwart
  • Responstijd 4 ms
  • Nee Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 23.5 "
productinformatie
Productbeschrijving
Samsung Curved Gaming 24 inch CRG50 Monitor - Zwart kenmerken
LC24RG50FQRXEN
Samsung Curved Gaming Monitor 24 inch CRG50, 59,7 cm (23.5"), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 4 ms, Zwart
Supersnel en meeslepend
De kampioen in gebogen beeldschermen
Laat je meeslepen
Zo ziet een winnaar eruit. Beleef je games nu nog intenser met een extra gebogen 1800R-beeldscherm.
Vloeiende en snelle beelden
Vloeiende en scherpe actie op ieder moment. Met een vernieuwingsfrequentie van 144 Hz heb je altijd een voorsprong, zelfs bij de meest veeleisende games. Je herkent je vijand direct en ziet de kleine, essentiële veranderingen in elke scène. Maar je kunt hem ook heel eenvoudig instellen op 60 Hz, 100 Hz of 120 Hz.