Dustin artikelnummer: P000226666  |  Productcode: LS49DG954SUXEN  |  EAN/UPC: 8806095693392
1.065,65 excl. btw
1.289,44 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Kleur van het product zilver
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 49 "
  • Resolutie 5120 x 1440 pixels
  • Responstijd 0.03 ms
productinformatie
Productbeschrijving
Samsung Odyssey 49" OLED G9 G95SD DQHD 240Hz Smart Gaming Monitor - Zilver kenmerken
LS49DG954SUXEN
Samsung 49" Odyssey OLED G9 G95SD DQHD 240Hz Smart Gaming Monitor, 124,5 cm (49"), 5120 x 1440 Pixels, Dual QHD, OLED, 0,03 ms, Zilver
Gedetailleerde OLED-werelden op een breder, levendig scherm
OLED in Dual QHD
Focus zonder afleiding
OLED Glare Free
Schakel je tegenstanders uit in een oogwenk
240Hz vernieuwingsfrequentie & 0,03 ms responstijd (GtG)
Duik weg, vecht terug en blijf de rest een stap voor. OLED-technologie biedt een instant reactietijd met een responstijd van 0,03 ms (GtG). HDMI 2.1 en DisplayPort-verbindingen zorgen voor een vernieuwingsfrequentie van 240Hz, waarmee jij iedereen te snel af bent. Iedere milliseconde doet ertoe als je oog in oog staat met de allerbeste.
Ontdek ook de OLED Glare Free monitoren
Versla nog meer tegenstanders met een breder scherm en meer pixels per inch
32:9 ratio & 110 PPI
De details doen ertoe. Zelfs bij een groter scherm! Met een breed 32:9-scherm in Dual QHD-resolutie en 110 pixels per inch profiteer je van een kristalhelder en gedetailleerd beeld op het 49”-scherm.
Dankzij de pure zwarttinten komen schaduwen beter tot hun recht
Diepe zwarttinten
Blijf gefocust met automatische helderheidsbeheersing
Thermal Modulation System
Aanpasbare helderheid op vaste beelden
Detectie van logo en taakbalk
Automatisch dimmen tijdens gamepauzes
Screensaver
Laat je meeslepen door de actie, zonder onderbrekingen
Compatibel met G-Sync
Ontrafel de geheimen in het duister
Dynamic Black Equalizer
Mis niets met slimme streamingsapps
Smart TV-apps met Active Voice Amplifier Pro
Eenvoudige bediening voor jouw smart home
SmartThings
Verbind meer en geniet meer
Veelzijdige connectiviteit
Stijl en comfort gaan hand in hand samen
Slank metalen ontwerp en ergonomische standaard
Upgrade je gamestation met een schitterend design en veelzijdige functionaliteiten. Dankzij de in hoogte verstelbare en kantelbare standaard profiteer je altijd van de beste kijkhoek tijdens het gamen. En de moderne metalen afwerking op het scherm van 4,5 mm is ook een lust voor het oog.