Dustin artikelnummer: P000458800  |  Productcode: VXD-O40WUHD-P  |  EAN/UPC: 7330053017094
Voxicon VXD-O40WUHD-P monitoren
622,56 excl. btw
753,30 incl. btw
Op voorraad (14)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
  • Kleur van het product zwart
  • Responstijd 6 ms
  • Nee Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 40 "
  • Resolutie 5120 x 2160 pixels
productinformatie
Productbeschrijving
Voxicon O40WUHD 5K 5120x2160@75Hz IPS USB-C 65W Monitor - Zwart kenmerken
Voxicon O40WUHD 5K 5120x2160@75Hz IPS USB-C 65W
Voxicon O40WUHD 5K USB-C 65W CURVED Monitor 40" 5120 x 2160pixels IPS 21:9 75Hz, 101,6 cm (40"), 5120 x 2160 Pixels, 5K Ultra HD, LED, 6 ms, Zwart
Voxicon VXD-O40WUHD-P
USB-C alles via een kabel
Sluit apparaten zoals een webcam, headset enz. rechtstreeks aan op de USB-poorten van het scherm en sluit de USB-C-kabel vervolgens op je computer aan. Er is slechts één kabel nodig voor gegevens, video, audio en opladen (65W).
Een omhullende ervaring
Werk efficiënt met meerdere programma's tegelijk
Met een diameter van 40 inch en een resolutie van 5K kun je gemakkelijk met meerdere toepassingen tegelijk werken.