Dustin artikelnummer: P000987413  |  Productcode: VXD-D32QOEF-5PCS
1.244,33 excl. btw
1.505,64 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Kleur van het product zwart
  • Nee Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 31.5 "
  • Resolutie 2560 x 1440 pixels
  • Responstijd 6.6 ms
productinformatie
Productbeschrijving
Voxicon D32QOEF Ergonomic 5-pack 31.5" 2560 x 1440pixels 16:9 IPS 60Hz Monitor - Zwart kenmerken
Voxicon D32QOEF Ergonomic 5-pack 31.5" 2560 x 1440pixels 16:9 IPS 60Hz
Voxicon VXD-D32QOEF-5PCS, 80 cm (31.5"), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, LCD, 6,6 ms, Zwart
Voxicon D32QOEF
Groot beeldscherm met QHD-resolutie
Extreem dun en betaalbaar 32 inch-scherm met QHD-resolutie voor een indrukwekkende beeldkwaliteit. Het scherm is uitgerust met een hoogwaardig IPS-paneel, breedbeeld 16:9 en heeft een stijlvol ontwerp.