Dustin artikelnummer: P000070347  |  Productcode: VXD-O27UHDP2  |  EAN/UPC: 7330053013799
4K Ultra HD
Voxicon VXD-O27UHDP2 monitoren
Voxicon VXD-O27UHDP2 monitoren
Voxicon VXD-O27UHDP2 monitoren
243,16 excl. btw
294,22 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Categorie: monitoren
  • Beeldschermdiagonaal 27 "
  • Kleur van het product zwart
  • Responstijd 4 ms
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Resolutie 3840 x 2160 pixels
productinformatie
Productbeschrijving
Voxicon VXD-O27UHDP computer 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED Zwart 27" 3840 x 2160pixels IPS 16:9 60Hz Monitor kenmerken
Voxicon VXD-O27UHDP computer monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED Zwart
Voxicon VXD-O27UHDP computer monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED Zwart 27" 3840 x 2160pixels IPS 16:9 60Hz, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LED, 4 ms, Zwart
Sleutelfuncties:
IPS
UHD 3840 X 2160
USB-C met opladen (65W)
USB-hub:
In hoogte verstelbaar
HDMI, Displayport
Perfect beeldscherm voor thuis en op kantoor
IPS-paneel
Stijlvol ontwerp
Het scherm heeft een minimalistisch ontwerp en neemt weinig ruimte in op je bureau.
16:9 met UHD-resolutie voor scherpe beelden
USB-C alles via een kabel
Sluit apparaten zoals een webcam, headset enz. rechtstreeks aan op de USB-poorten van het scherm en sluit de USB-C-kabel vervolgens op je computer aan. Er is slechts één kabel nodig voor gegevens, video, audio en opladen (65W).