Voxicon VXD-P49SUW Ultrawide Curved IPS 90W PD 49" 5120 x 1440pixels IPS 32:9 75Hz Monitor - Zwart
Dustin artikelnummer: P000070350  |  Productcode: VXD-P49SUW  |  EAN/UPC: 7330053002106
735,96 excl. btw
890,51 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Kleur van het product zwart
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 49 "
  • Resolutie 5120 x 1440 pixels
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
Download PDFBrochure downloaden
Voxicon VXD-P49SUW Ultrawide Curved IPS 90W PD 49" 5120 x 1440pixels IPS 32:9 75Hz Monitor - Zwart kenmerken
VXD-P49SUW Ultrawide Curved IPS 90W PD 49" 5120 x 1440pixels 32:9 75Hz
Voxicon VXD-P49SUW Ultrawide Curved IPS 90W PD 49" 5120 x 1440pixels IPS 32:9 75Hz, 124,5 cm (49"), 5120 x 1440 Pixels, UltraWide 5K HD, LED, 5 ms, Zwart
Upgrade uw bureau met een ultrabrede gebogen 49" monitor van Voxicon. Een slank ontwerp met een discrete schermvoet die minimale ruimte inneemt op je bureau. De monitor heeft alle aansluitingen die je nodig hebt USB-C, HDMI en Displayport.
Efficiënt werken met meerdere programma's tegelijk
Met een schermoppervlak dat gelijk is aan twee 27" monitoren naast elkaar en zonder storende randen, is deze monitor perfect voor het werken met meerdere applicaties tegelijk.
Beeld-in-beeld (PBP)
USB-C alles via één kabel
Sluit apparaten zoals webcams en headsets rechtstreeks aan op de USB-poorten van de monitor en sluit vervolgens de USB-C-kabel aan op uw computer. Er is maar één kabel nodig voor data, video, audio en opladen (90W) - alles tegelijk.