Dustin artikelnummer: P000814255  |  Productcode: DS-D5C65RB/B  |  EAN/UPC: 6942160425580
2.019,61 excl. btw
2.443,73 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: algemene-schermen
productinformatie
Productbeschrijving
Download PDFBrochure downloaden
Hikvision 65" DLED, Touch, 3840 × 2160, 60 Hz, 400 cd/m², 5000:1, 6 ms, 178°/178°, 16 : 9, Quad-core Cortex-A76 / Quad-core Cortex-A55, 8 GB, 128 GB, 2 ×15 W+25 W, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI, USB 3.0, 37.6 kg, Android 13.0 Public Display - Zilver kenmerken
Hikvision DS-D5C65RB/B. Productontwerp: Interactief flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 165,1 cm (65"), Display technologie: LED, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 400 cd/m², HD type: 4K Ultra HD, Touchscreen. Wifi. Inclusief besturingssysteem: Android. Kleur van het product: Zilver
Hikvision DS-D5C65RB/B, Interactief flatscreen, 165,1 cm (65"), LED, 3840 x 2160 Pixels, Wifi