Dustin artikelnummer: P000814256  |  Productcode: DS-D5C75RB/B  |  EAN/UPC: 6942160425603
2.537,51 excl. btw
3.070,39 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: algemene-schermen
productinformatie
Productbeschrijving
Download PDFBrochure downloaden
Hikvision 75", DLED, 4K, 400 cd/m², 4000:1, 8 ms, 16:9, 178°/ 178°, 2 ×15 W+25 W, 8 MP, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI, VGA, DP, RS232, USB, 100-240 VAC, 50/60 Hz, 61.86 kg, Android 12.0 Public Display - Grijs kenmerken
Hikvision DS-D5C75RB/B. Productontwerp: Interactief flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 190,5 cm (75"), Display technologie: LED, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 400 cd/m², HD type: 4K Ultra HD, Touchscreen. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Inclusief besturingssysteem: Android. Kleur van het product: Grijs
Hikvision DS-D5C75RB/B, Interactief flatscreen, 190,5 cm (75"), LED, 3840 x 2160 Pixels, Wifi, 16/7