Dustin artikelnummer: P000057143  |  Productcode: 43UR640S  |  EAN/UPC: 8806091541154
592,75 excl. btw
717,23 incl. btw
Op voorraad (1)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: algemene-schermen
productinformatie
Productbeschrijving
Download PDFBrochure downloaden
LG 43”, 3840x2160, RMS 2x 10W, HDMI, USB, RF, RF-45, 967x622x216 mm Public Display - Zwart kenmerken
LG 43UR640S. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 109,2 cm (43"), Display technologie: LED, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 300 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Inclusief besturingssysteem: WebOS. Kleur van het product: Zwart
LG 43UR640S, Digitale signage flatscreen, 109,2 cm (43"), LED, 3840 x 2160 Pixels