Dustin artikelnummer: P000196337  |  Productcode: FWD-32W8001  |  EAN/UPC: 5013493459410
392,82 excl. btw
475,31 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: algemene-schermen
productinformatie
Productbeschrijving
Sony 32"Direct LED, WXGA (1366x768), 178/178, 16:09, 8GB, Wi-Fi, 32 kWh/1000h, 220 V - 240 V AC Public Display - Zwart kenmerken
Sony FWD-32W8001. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32"), Display technologie: LED, Resolutie: 1366 x 768 Pixels, Helderheid: 380 cd/m², HD type: WXGA. Wifi. Inclusief besturingssysteem: Android 10. Kleur van het product: Zwart
Sony FWD-32W8001, Digitale signage flatscreen, 81,3 cm (32"), LED, 1366 x 768 Pixels, Wifi