Dustin artikelnummer: P000891461  |  Productcode: CDE98G3-1C  |  EAN/UPC: 0766907035698
2.611,95 excl. btw
3.160,46 incl. btw
Productbeschrijving
Viewsonic 98", 4K UHD (3840 x 2160), TFT LCD, DLED, 500 nits, 1200:1, 8 ms, 2x 10 W, HDMI 2.1, RS-232, VGA, SPDIF, RJ45, USB-A, USB-C, 3.5 mm, OS-Free Public Display - Zwart kenmerken
Viewsonic CDE98G3-1C. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 2,49 m (98"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Kleur van het product: Zwart
Viewsonic CDE98G3-1C, Digitale signage flatscreen, 2,49 m (98"), LCD, 3840 x 2160 Pixels, 24/7