€ 0,-
Winkelwagen
Sorteren:
Weergave
Sorteren

Best verkochte Glasvezelkabels

Online fiber optic kabel kopen

Bent u van plan glasvezelkabels te kopen? Bij Dustin vindt u een uitgebreid assortiment optische vezelkabels, van singlemode tot multimode en van LC/UPC tot SC/APC. Bekijk de verschillende typen glasvezelkabels nu bij Dustin.

Glasvezelkabels zijn gemaakt voor een betrouwbare en razendsnelle overdracht van grote hoeveelheden data over lange afstanden. De kabels transporteren data met behulp van laserlicht via het netwerk. Het verzenden van bestanden via glasvezelkabels gaat even snel als het ontvangen ervan. Dergelijke kabels worden vaak gezien als een betere optie dan traditionele koperkabels. Bovendien zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor storingen en onderbrekingen, waardoor u verzekerd bent van een betrouwbare verbinding.

Lees meer

Best bekeken Glasvezelkabels

Ubiquiti Networks SFP+ to SFP+, 10 Gbps, 30m, Aqua Fiber optic kabel - Aqua-kleur
Ubiquiti Networks SFP+ to SFP+, 10 Gbps, 30m, Aqua Fiber optic kabel - Aqua-kleur
Ubiquiti Networks UACC-AOC-SFP10-30M. Snoerlengte: 30 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
Ubiquiti Networks SFP+ to SFP+, 10 Gbps, 30m, Aqua Fiber optic kabel - Aqua-kleur
80,- excl. btw
Voorraad: 26
Levertijd: 3-4 werkdagen
Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable Fiber optic kabel - Zwart
Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable Fiber optic kabel - Zwart
Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable. Snoerlengte: 60,96 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC
Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable Fiber optic kabel - Zwart
95,- excl. btw
Voorraad: 5
Levertijd: 1 business day
ACT 5m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
ACT 5m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
ACT RL8005. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex
ACT 5m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren Fiber optic kabel - Oranje
17,- excl. btw
Voorraad: 2
Levertijd: 1-2 werkdagen
Digitus SFP 10G DAC Cable 2m, AWG 30 Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet, Fiber optic kabel - Zwart
Digitus SFP 10G DAC Cable 2m, AWG 30 Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet, Fiber optic kabel - Zwart
Digitus DN-81222. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+
Digitus SFP 10G DAC Cable 2m, AWG 30 Allnet,CISCO,Dell,D-Link,Edimax,Etherwan,Fortinet, Fiber optic kabel - Zwart
31,- excl. btw
Voorraad: 100
Levertijd: 1 werkdag