Dustin artikelnummer: P000002263  |  Productcode: Q27B3CF2  |  EAN/UPC: 4038986181464
198,97 excl. btw
240,75 incl. btw
Op voorraad (18)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Beeldschermdiagonaal 27 "
  • Kleur van het product zwart
  • Responstijd 4 ms
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Resolutie 2560 x 1440 pixels
productinformatie
Productbeschrijving
AOC Screen size (inch) 27, Panel resolution 2560x1440, Max Refresh rate 100 Hz, Response time MPRT 1 ms, Panel type IPS, HDMI HDMI 1.4 x 2, Sync technology (VRR) Adaptive Sync Monitor - Zwart kenmerken
Screen size (inch) 27, Panel resolution 2560x1440, Max Refresh rate 100 Hz, Response time MPRT 1 ms, Panel type IPS, HDMI HDMI 1.4 x 2, Sync technology (VRR) Adaptive Sync
AOC B3 Q27B3CF2, 68,6 cm (27"), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, 4 ms, Zwart
De Q27B3CF2 valt op met zijn 27" QHD IPS-display, waardoor elk detail met levendige helderheid en precisie wordt weergegeven. Geniet van naadloze prestaties zelfs tijdens veeleisende taken, dankzij zijn verversingssnelheid van 120Hz. Met USB-C-connectiviteit kunt u moeiteloos gegevens overbrengen terwijl u een hoogwaardige video-output behoudt. Bovendien biedt zijn in hoogte verstelbare standaard ergonomisch comfort voor langdurig professioneel gebruik, waardoor het de perfecte metgezel is voor uw werkruimte.