Dustin artikelnummer: P000002244  |  Productcode: CU34V5CW/BK  |  EAN/UPC: 4038986110273
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
AOC CU34V5CW/BK monitoren
315,33 excl. btw
381,55 incl. btw
Op voorraad (37)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Kleur van het product zwart
  • Responstijd 4 ms
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 34 "
  • Resolutie 3440 x 1440 pixels
productinformatie
Productbeschrijving
AOC CU34V5CW Monitor - Zwart kenmerken
Screen size (inch) 34, Panel resolution 3440x1440, Refresh rate 100 Hz, Response time MPRT 1 ms, Panel type VA, USB-C connectivity USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W), HDMI HDMI 2.0 x 1, Display Port DisplayPort 1.2 x 1, D-SUB
AOC V5 CU34V5CW, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 Pixels, Wide Quad HD, LED, 4 ms, Zwart
34" VA WQHD-model voor complexe multitasking, met USB-C, MultiView en geïntegreerde Windows Hello-webcam
De AOC CU34V5CW is een driezijdig frameloos gebogen monitor uitgerust met een 34" VA-paneel met QHD UltraWide 21:9 resolutie voor een indrukwekkende en meeslepende kijkervaring; klaar voor alle complexe taken met Picture by Picture MultiView. Het biedt een breed scala aan connectiviteitsopties dankzij USB-C met Power Delivery tot 65 W, 4 USB-poorten & HDMI. Meld u gemakkelijk en veilig aan met de Windows Hello geïntegreerde webcam.