Dustin artikelnummer: P000805361  |  Productcode: EV2410R-BK  |  EAN/UPC: 4995047069799
280,63 excl. btw
339,56 incl. btw
Op voorraad (9)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Resolutie 1920 x 1200 pixels
  • Kleur van het product zwart
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 24.1 "
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
Download PDFBrochure downloaden
EIZO FlexScan 24", WUXGA (1920 x 1200), IPS, 350 cd/m², 5 ms, 1300:1, 94 ppi, 16.7M, USB, DVI-D, VGA, DisplayPort, HDMI, 8 W Monitor - Zwart kenmerken
24", WUXGA (1920 x 1200), IPS, 350 cd/m², 5 ms, 1300:1, 94 ppi, 16.7M, USB, DVI-D, VGA, DisplayPort, HDMI, 8 W
EIZO FlexScan EV2410R-BK, 61,2 cm (24.1"), 1920 x 1200 Pixels, WUXGA, LCD, 5 ms, Zwart