Dustin artikelnummer: P000121093  |  Productcode: 27GS85Q-B
220,59 excl. btw
266,91 incl. btw
Op voorraad (45)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Beeldschermdiagonaal 27 "
  • Kleur van het product zwart
  • Resolutie 2560 x 1440 pixels
  • Responstijd 1 ms
productinformatie
Productbeschrijving
LG 27'' QHD 2560x1440 Nano IPS, 200Hz, 1ms, 400 cd/m², 1000:1, DisplayHDR 400, HDMI, DisplayPort, USB, Headphone out, 613.5 x 577.7 x 253.7mm, 6.20Kg Monitor - Zwart kenmerken
LG 27GS85Q-B. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
LG 27GS85Q-B, 68,6 cm (27"), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, 1 ms, Zwart