Dustin artikelnummer: P000899787  |  Productcode: 24G411A-B  |  EAN/UPC: 0195174131312
84,71 excl. btw
102,50 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Resolutie 1920 x 1080 pixels
  • Kleur van het product zwart
  • Nee Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 24 "
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
LG 24 Inch UltraGear, FHD IPS 120Hz (O/C 144Hz) 1ms, MBR G-Sync Compatible, HDR10 Gaming with Slim Stand Monitor - Zwart kenmerken
LG 24G411A-B. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
LG 24G411A-B, 61 cm (24"), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Zwart