Dustin artikelnummer: P000912995  |  Productcode: 34U650A-B  |  EAN/UPC: 8806096594759
Curved
345,79 excl. btw
418,41 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Kleur van het product zwart
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 34 "
  • Resolutie 3440 x 1440 pixels
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
LG 34", 3440 x 1440 WQHD, IPS, 3800R, 100Hz, 300 cd/m², 21:9, 5ms GtG, PD 96W, 7W x 2, HDR, DP, HDMI, KVM, LAN, Black Monitor - Zwart kenmerken
LG 34U650A-B. Beeldschermdiagonaal: 86,4 cm (34"), Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
LG 34U650A-B, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 Pixels, Wide Quad HD, LCD, 5 ms, Zwart