Dustin artikelnummer: P000947859  |  Productcode: 39GX900A-B
1.004,02 excl. btw
1.214,86 incl. btw
Op voorraad (9)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Kleur van het product zwart
  • Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 39 "
  • Resolutie 3440 x 1440 pixels
  • Responstijd 0.03 ms
productinformatie
Productbeschrijving
LG 39" UltraGear WQHD OLED Curved Gaming, 240Hz, 0.03ms (GtG), DisplayHDR True Black 400, USB-C (PD 65W) & HDMI 2.1 Monitor - Zwart kenmerken
LG 39GX900A-B. Beeldschermdiagonaal: 99,1 cm (39"), Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technologie: OLED, Responstijd: 0,03 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
LG 39GX900A-B, 99,1 cm (39"), 3440 x 1440 Pixels, Wide Quad HD, OLED, 0,03 ms, Zwart