Dustin artikelnummer: P000801638  |  Productcode: VX27G1-HD  |  EAN/UPC: 0766907032642
Viewsonic VX27G1-HD monitoren
Viewsonic VX27G1-HD monitoren
103,69 excl. btw
125,46 incl. btw
Op voorraad (4)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Beeldschermdiagonaal 27 "
  • Resolutie 1920 x 1080 pixels
  • Kleur van het product zwart
  • Nee Ingebouwde luidsprekers
  • Nee Ingebouwde camera
productinformatie
Productbeschrijving
Viewsonic 27” 180Hz FHD Gaming, Black Monitor - Zwart kenmerken
Viewsonic VX27G1-HD. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Viewsonic VX27G1-HD, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, Zwart