Dustin artikelnummer: P000120132  |  Productcode: VA2408-HDJ  |  EAN/UPC: 0766907025682
97,85 excl. btw
118,40 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: monitoren
  • Resolutie 1920 x 1080 pixels
  • Kleur van het product zwart
  • Nee Ingebouwde camera
  • Beeldschermdiagonaal 24 "
  • Responstijd 5 ms
productinformatie
Productbeschrijving
Download PDFBrochure downloaden
Viewsonic VA 24” IPS Full HD, 1920 x 1080, 250 cd/m², 16:9, 100 - 240 V, 16 W, 18 W, VGA, HDMI, DisplayPort, 5.2 kg Monitor - Zwart kenmerken
Viewsonic VA VA2408-HDJ. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Viewsonic VA VA2408-HDJ, 61 cm (24"), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 5 ms, Zwart