Dustin artikelnummer: P000122890  |  Productcode: E3SUPS10K3IB1  |  EAN/UPC: 0731304428138
5.947,78 excl. btw
7.196,81 incl. btw
Binnenkort beschikbaar
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: ups
productinformatie
Productbeschrijving
APC 10 kVA, 10 kW, 220-240V, 50/60Hz, 60 dB, IP20 UPS - Wit kenmerken
APC E3SUPS10K3IB1. UPS-topologie: Dubbele conversie (online), Output power capacity: 10 kVA, Uitgangsvermogen: 10000 W. Batterijtechnologie: Sealed Lead Acid (VRLA), Accu/Batterij voltage: 240 V. Vormfactor: Tower, Kleur van het product: Wit, Internationale veiligheidscode (IP): IP20. Certificaten van naleving: RoHS. Breedte: 380 mm, Diepte: 907 mm, Hoogte: 14000 mm
APC E3SUPS10K3IB1, Dubbele conversie (online), 10 kVA, 10000 W, 304 V, 477 V, 45/65 Hz