APC mini CP12036LI - Noodstroomvoeding 12Vdc, 36W, Li-ion, bechermt Wifi, Routers, IP cameras, etc UPS - Wit
Dustin artikelnummer: P000121536  |  Productcode: CP12036LI  |  EAN/UPC: 0731304632399
52,45 excl. btw
63,46 incl. btw
Op voorraad (27)
Levertijd:
1 à 2 werkdagen
Gratis verzending!
Schrijf een review en help anderen met hun keuze door jouw ervaring te delen.
Categorie: ups
productinformatie
Productbeschrijving
Download PDFBrochure downloaden
APC mini CP12036LI - Noodstroomvoeding 12Vdc, 36W, Li-ion, bechermt Wifi, Routers, IP cameras, etc UPS - Wit kenmerken
APC mini UPS CP12036LI - Noodstroomvoeding 12Vdc, 36W, Li-ion, bechermt Wifi, Routers, IP cameras, etc
APC mini UPS CP12036LI - Noodstroomvoeding 12Vdc, 36W, Li-ion, bechermt Wifi, Routers, IP cameras, etc, 36 W, 12 V, 12 V, Lithium-Ion (Li-Ion), 9 uur, Compact
Bescherm je WiFi, blijf online
De Back-UPS Connect is een betrouwbare, flexibele en betaalbare 12V DC UPS met lithium-ion accu die de continuïteit voor aangesloten apparatuur garandeert tijdens stroomuitval.
Accu capaciteit en runtime
Voor een verdere inschatting van de runtime zie de runtime tabel tussen de productafbeeldingen.
Connectors
Input/Output configuration
Input connector Barrel - center pin 2.5 mm; 5525 DC jack (default)
Output connector Barrel - center pin 2.5 mm; 5525 DC jack (default)
Output cable length 80 cm
Additional DC tips 2.1 mm and 1.7 mm