€ 0,-
Winkelwagen
Deze pagina is door 105 bezoekers bekeken

Dustin voor educatie

Dustin bezit een ruime ervaring in het leveren van ICT-gerelateerde producten en diensten in het onderwijs. Het Dustin Educatie Team kan iedere educatieve instelling volledig begeleiden en ontzorgen bij het inzetten van ICT. Mede dankzij ons team van specialisten bieden wij in elke situatie de beste totaaloplossing.

Dustin is merkonafhankelijk en heeft partnerships met vooraanstaande ICT-merken. Hierdoor kunt u genieten van technische ondersteuning en expertise binnen de merken zelf. Uw contact verloopt steeds via een Single Point of Contact, steeds op de hoogte van uw dossier en de ontwikkelingen binnen de educatieve sector.

Contacteer onze educatie experten

Wouter Verniers Indra Vaes
Team Manager External Account Manager
+32 16 79 62 59
+32 483 63 98 05
wouter.verniers@dustin.com
+32 16 79 62 27
+32 479 75 97 38
indra.vaes@dustin.com

Liesbeth Braem Naomi Neyts David Andries Tim Nunes Jo Raymaekers
Internal Account Manager Internal Account Manager Internal Account Manager Internal Account Manager Internal Account Manager
+32 16 79 62 30
liesbeth.braem@dustin.com
+32 16 79 62 32
naomi.neyts@dustin.com
+32 16 79 62 09
david.andries@dustin.com
+32 16 79 62 76
tim.nunes@dustin.com
+32 16 79 62 16
jo.raymaekers@dustin.com

Neem direct contact met ons op